669 160 877 biuro@liph.lomza.pl

„HONGKONG JAKO BRAMA DO CHIŃSKIEGO RYNKU”  Seminarium – 28 marca 2019 r. (czwartek) – Białystok, godz. 10.45-14.00 Hotel Villa Tradycja-sala konferencyjna, ul. Włókiennicza 5,  15-464 Białystok

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy podlaskich przedsiębiorców do udziału w  seminarium organizowanym przez Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów działające w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego   oraz  Hong Kong Trade Development Council. Seminarium będzie poświęcone  możliwościom współpracy z Hong Kongiem i dalszej ekspansji na rynek chiński oraz możliwościom wspólpracy z chińskimi firmami.  W spotkaniu wezmą udział eksperci posiadający praktyczną wiedzą dotyczącą eksportu i importu towarów z Hong Kongu bedącego jednocześnie „bramą” wiodącą na chiński rynek.

W czasie seminarium będziemy również informowali o możliwościach wsparcia oferowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego (Dotacje w ramach poddziałania 1.4.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020) w organizacji misji gospodarczych i udziale w targach zagranicznych.

Seminarium odbędzie się w dniu 28 marca w Białymstoku. Szczegółowy program i zasady rejestracji w załączeniu. Liczba miejsc ograniczona.

Udział w seminarium jest bezpłatny

Rejestracja do dnia 26 marca na adres e-mail: piotr.szutkiewicz@wrotapodlasia.pl

REJESTRACJA NA PODSTAWIE ZAŁĄCZONEGO FORMULARZA (proszę o  przesłanie skanu wypełnionego i podpisanego skanu formularza zgłoszeniowego).

Kontakt: 85 6654 987

Z poważaniem / Best regards
Piotr Szutkiewicz Ekspert pro-export / Pro-export Specialist
Referat Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej
Departament Współpracy z Zagranicą i Promocji
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Kilińskiego16, Białystok 15-089
Tel. 85 6654 987, fax: 85 6654 440
Email: piotr.szutkiewicz@wrotapodlasia.pl
coie@wrotapodlasia.pl
www.coi.wrotapodlasia.pl
www.podlaskie.coie.gov.pl