669 160 877 biuro@liph.lomza.pl

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego, od ponad 12 lat pomaga podlaskim przedsiębiorcom w poszukiwaniu kontrahentów zagranicznych.  Dzięki wsparciu Ośrodka, przedsiębiorcy nawiązują skuteczną współpracę z partnerami zza granicy, nie ponosząc przy tym praktycznie żadnych kosztów.

Ośrodek świadczy bezpłatne usługi z zakresu informacji i doradztwa gospodarczego. Ma dostęp do światowej bazy przedsiębiorców, dlatego jest w stanie znaleźć zagranicznego kontrahenta praktycznie dla każdego. Pomaga również uzyskać dofinansowanie dla firm wchodzących na rynki zagraniczne. Organizuje wyjazdy na targi zagraniczne i misje handlowe. Umawia spotkania B2B, na których kojarzy partnerów zagranicznych. Spotkania takie organizowane są zarówno na żywo, jak i online.
Sieć EEN obejmuje 600 ośrodków  w Europie, Azji, Ameryce i na Bliskim Wschodzie, zatem każdy, kto potrzebuje informacji o warunkach współpracy z przedsiębiorcą z danego kraju – taką informację uzyska.

Kontakt do specjalistów Enterprise Europe Network:
Karolina Anusiewicz, kom: 666 022 869
Krystyna Biełach, kom: 604 079 514
Anna Wrzesińska, kom: 604 079 373

Zapraszamy  w imieniu Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.