669 160 877 biuro@liph.lomza.pl

Spotkanie opłatkowe Podlaskiego Forum Gospodarczego. 
W poniedziałek 16 grudnia 2019 roku w Auli Magna Pałacu Branickich przedsiębiorcy, duchowni, władze miast i województwa, samorządowcy i parlamentarzyści – liczne grono stawiło się na corocznym spotkaniu opłatkowym, organizowanym przez Podlaskie Forum Gospodarcze.
Wydarzenie to jest już tradycją. Co roku w okresie przedświątecznym spotykają się przedsiębiorcy wraz z zaproszonymi gośćmi. Tego typu spotkania to nie tylko ciepłe słowa z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, podzielenia się opłatkiem, ale również możliwość rozmów przedsiębiorców z osobami mającymi wpływ na życie gospodarcze, opowiedzenia o bolączkach i pomysłach, które mogłyby poprawić prowadzenie działalności.
Przewodniczącym Podlaskiego Forum Gospodarczego w 2019 roku był prezes Podlaskiego Klubu Biznesu – Wojciech Strzałkowski. Podczas poniedziałkowego spotkania jego obowiązki oficjalnie przejął prezes Izby Przemysłowo-Handlowej w Łomży – Grzegorz Rytelewski. Szefować Podlaskiemu Forum Gospodarczemu będzie przez następny rok.