669 160 877 biuro@liph.lomza.pl

EDPOL Food & Innovation gra ,,Fair Play”

Firma EDPOL Food & Innovation Sp. z o.o. już po raz 11 odniosła spektakularny sukces w ogólnopolskim konkursie „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018, tym razem otrzymując aż potrójne wyróżnienie, wśród nich Nagrodę Główną. Prestiżową statuetkę odebrał Prezes Zarządu – Wojciech Dąbrowski podczas uroczystej gali w Warszawskim Centrum Expo XXI w dniu 16 listopada.

Nagrodę Główną „Przedsiębiorstwo Fair Play” otrzymuje maksymalnie piętnaście najlepiej ocenionych przez Kapitułę przedsiębiorstw w danej edycji konkursu. Muszą one nie tylko być wzorem do naśladowania, lecz także szczególnie wyróżniać się na tle ogólnopolskich laureatów danej edycji. Spółka EDPOL była jedyną podlaską firmą nagrodzoną w tej kategorii.

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”, który otrzymuje EDPOL Food & Innovation już od 11 lat, jest potwierdzeniem stosowania na co dzień najwyższych standardów etycznych i deklaracją rzetelności w prowadzonej działalności gospodarczej. Wnikliwy proces oceny przedsiębiorstwa obejmował m.in. następujące obszary: relacje z pracownikami, kontrahentami oraz konkurencją, wyniki kontroli urzędowych, terminowa regulacja zobowiązań o charakterze publiczno-prawnym, dbałość o środowisko naturalne, czy działalność na rzecz społeczności lokalnej. Spółka EDPOL udowodniła, że można z sukcesem łączyć etykę z biznesem.

Kolejnym powodem do dumy jest tytuł „Ambasadora Fair Play w Biznesie” przyznany decyzją Kapituły Przewodniczącemu Rady Nadzorczej firmy – Panu Edwardowi Dąbrowskiemu. Nagroda wręczana jest osobowościom polskiego biznesu, wyłonionym spośród kierownictwa przedsiębiorstw będących wieloletnimi laureatami Plebiscytu. Dzięki uhonorowaniu nagrodą Pan Edward Dąbrowski dołączył do Rady Ambasadorów Fair Play, która jest organem opiniującym zagadnienia etyki w biznesie.

„Zasada „Fair Play” jest traktowana w naszym przedsiębiorstwie podobnie jak w sporcie tzn. nie zwycięstwo same w sobie jest celem, lecz styl w jakim zostało zdobyte. Reguła „Fair Play” przyświeca pracownikom naszej firmy na wszystkich szczeblach organizacyjnych. Funkcjonuje ona zarówno w wewnętrznych jak i zewnętrznych kontaktach interpersonalnych.

EDPOL Food & Innovation to firmą, na którą nasi Partnerzy zawsze mogą liczyć. Jesteśmy przedsiębiorstwem, z którym osiąga się sukces, niemniej jednak w sytuacjach „podbramkowych” sprawdzamy się równie dobrze. Każdy sukces naszego Partnera biznesowego traktujemy jak własny, dzięki czemu niemalże codziennie możemy stawać razem na podium i czuć smak wygranej.

Grajmy razem „Fair Play” i napędzajmy polską gospodarkę” – dodaje z uśmiechem Prezes Zarządu Wojciech Dąbrowski, na którego ręce zostały złożone nagrody i wyróżnienia podczas gali finałowej.

Należy zaznaczyć, że oprócz konkursów o zasięgu ogólnopolskim, firma EDPOL Food & Innovation jest doceniana także na szczeblu lokalnym, czego przykładem jest zdobycie tytułu Laureata plebiscytu gospodarczego „Łomżyńskie Anioły Biznesu” w kategorii „Firma Roku 2018”.

Zapraszamy do zapoznania się z plejadą laureatów tegorocznej edycji konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

http://przedsiebiorstwo.fairplay.pl/laureaci-przedsiebiorstwo-fairplay2018.html

W imieniu zarządu Izby laureatom Prezesowi Zarządu – Wojciechowi Dąbrowskiemu i  Przewodniczącemu Rady Nadzorczej firmy – Panu Edwardowi Dąbrowskiemu składamy gratulacje, życzenia dalszych sukcesów zawodowych i szczęścia w życiu prywatnym – w imieniu zarządu Izby Grzegorz Rytelewski