669 160 877 biuro@liph.lomza.pl
TARCZA ANTYKRYZYSOWA – BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE

22 kwietnia 2020


PFR Portal PPK rozpoczyna nowy cykl bezpłatnych szkoleń online na temat pakietu antykryzysowego dla przedsiębiorców. Szkolenia będą prowadzone na platformie online przez Ekspertów PFR Portal PPK, którzy opowiedzą, w jaki sposób skorzystać z rozwiązań „Tarczy Antykryzysowej”.
Tarcza Antykryzysowa w praktyce
W związku z obecną sytuacją społeczno-gospodarczą polskie firmy czeka wiele zmian. Wprowadzona przez rząd Tarcza Antykryzysowa, czyli zestaw rozwiązań dla pracodawców i pracowników, ma na celu złagodzenie negatywnych skutków gospodarczych wynikających z pandemii koronawirusa. W jaki sposób skorzystać z pomocy państwa? Jakie wnioski złożyć? Jakie są obowiązujące terminy? Na te i inne pytania odpowiedzą trenerzy PPK podczas szkoleń online.
Tarcza Antykryzysowa – zapisy na szkolenie
Webinary są bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja. Formularz zgłoszenia dostępny jest na stronie www.pfrportal.pl/tarcza – po otrzymaniu linka do szkolenia należy kliknąć „dołącz”. Podczas szkolenia będzie możliwość zadawania pytań trenerowi za pomocą czatu.
Tarcza Antykryzysowa w pigułce
PFR Portal PPK przygotował także „Pakiet rozwiązań antykryzysowych w skrócie”, który jest zestawieniem najważniejszych informacji dotyczących rozwiązań zawartych w Tarczy Antykryzysowej. Przejrzysta i skrótowa forma ma pomóc przedsiębiorcom w poznaniu nowych przepisów i skorzystaniu z rozwiązań dopasowanych do potrzeb. „Pakiet rozwiązań antykryzysowych w skrócie” można pobrać ze strony www.mojeppk.pl.
Więcej informacji o szkoleniu online i inicjatywach Tarczy znajduje się na stronie internetowej: www.pfrportal.pl/tarcza.