669 160 877 biuro@liph.lomza.pl

„Discover Poland! Work with us” to wydarzenie on-line, które odbędzie się 29 maja 2019 r.  w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu .

Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców w dotarciu do osób poszukujących pracy z innych państw Unii Europejskiej, w tym Polaków przebywających w kraju jak i zagranicą , upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach.

Targi ukierunkowane są na branże takie jak: sektor nowoczesnych usług dla biznesu (tzw. Business Services Sector)  w szczególności specjaliści IT, procesów finansowo – księgowych, procesów kadrowo-płacowych, obsługi klienta, telemarketingu oraz przemysł poszukujący techników i wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych różnych  branż.

Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracowników z zagranicy?
Wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania działalności Twojej firmy oraz promocji ofert pracy w całej Europie. Biorąc udział w wydarzeniu masz szansę na pozyskanie kandydatów  o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych. Zrejestruj konto wystawcy, zarządzaj zamieszczanymi tam ogłoszeniami oraz projektami rekrutacyjnymi. W dniu 29 maja br. w godzinach od 10:00 do 14:00 będziesz mógł porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chat’ów on-line.

Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

Posiadasz krótkie filmy w j. angielskim promujące Twoją firmę?
Prześlij je do nas. Zamieścimy je na głównej stronie targów tak, aby osoby odwiedzające to wydarzenie mogły Ciebie zauważyć i zapoznać się z działalnością firmy.Wydarzenie skierowane jest do:
 polskich pracodawców, którzy planują bezpośrednie zatrudnienie pracowników z państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym polskich agencji pracy tymczasowej, których oferty pracy będą dotyczyły pracy na terenie Polski,
 polskich firm, które założą konto wystawcy i opublikują aktualne oferty pracy,
 obywateli państw Unii Europejskiej i Szwajcarii, w tym Polaków przebywających w kraju jak i poza granicami kraju.

Jesteś zainteresowany udziałem? Zarejestruj się !
Wejdź na stronę www.europeanjobdays.eu, wybierz zakładkę Register/Zarejestruj, a następnie  w części Exhibitor kliknij w create account i uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką. W tej części odznacz Discover Poland ! Work with us . Na zakończenie zaakceptuj wprowadzone dane poprzez create new account, a następnie poczekaj. Sprawdzenie Twoich danych może potrwać 1-2 dni. Po pozytywnej weryfikacji konta wystawcy, otrzymasz link aktywujący konto.

Pamiętaj, żeby w dniu targów prowadzić indywidualne rozmowy z kandydatami przy wykorzystaniu kamerki
lub/i słuchawek (zalecane) lub używać jedynie klawiatury. Platforma posiada także funkcję wysyłania zaproszenia na
rozmowy on-line do kandydatów, którzy złożyli swoje aplikacje. Masz już zarejestrowane konto na portalu www.europeanjobdays.eu ?

Zaloguj się na swoje konto. Następnie wybierz zakładkę My events oraz Register for another event. Odznacz targi pracy Discover Poland! Work with us i potwierdź żądanie klikając Register for this event. Wybierz opcję online i potwierdź przyciskiem Register. Jako potwierdzenie rejestracji otrzymasz maila od organizatora. Portal przygotował również krótkie filmy instruktażowe jako wsparcie dla osób korzystających  ze strony. Filmy dostępne są pod linkiem: https://www.europeanjobdays.eu/en/video-tutorials

W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości można się skontaktować z obsługą portalu:
https://www.europeanjobdays.eu/pl/contact-us
Rejestracja odbywa się w j. angielskim. Udział w targach jest bezpłatny.
Rejestracja pracodawców trwa do dnia 24 maja br.
Szczegółowych informacji o wydarzeniu udzielają doradcy EURES z WUP w Białymstoku:
Michał Raciborski, e-mail: michal.raciborski@wup.wrotapodlasia.pl, tel. 85 74 97 244
Beata Chrościńska, e-mail: beata.chroscinska@wup.wrotapoldasia.pl, tel. 85 74 97 235
Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Białymstoku oraz Katowicach.
Serdecznie zapraszamy!